Power Combo

Wśród ludzi dbających o sylwetkę wzrasta coraz bardziej popyt na Trening Power Combo. Cieszy się on dużym zainteresowaniem, które przeradza się w pełne ludzi sale fitness tego
fascynującego treningu. Chętnych ludzi nie brakuje, pomimo, że trening ten
jest bardzo intensywny i niezwykle wyczerpujący a przerwy trwają zaledwie 20 sekund, dlatego całkowite złapanie oddechu jest niemożliwe. Jak to możliwe, że ludzie z własnej woli przychodzą na te mordercze zajęcia?

Jaka tajemnica kryje się w tym treningu? I dlaczego pomimo takiego obciążenia fizycznego jest on tak pożądany i modny w świecie fitness?

Trening Power Combo są to ćwiczenia aerobowe, te ćwiczenia skupiają się wokół naszej masy ciała, przez co spalanie tkanki tłuszczowej osiąga optymalny efekt. Trening zawiera również w sobie dużo elementów ze stretchingu, są to ćwiczenia z zakresu rozciągania i uelastyczniania tkanki mięśniowej. Odpowiednio zbilansowana dieta oraz Trening Power Combo przynosi zauważalne efekty już po około miesiącu regularnych ćwiczeń. Zmiany partii mięśniowej zauważymy szczególnie w takich częściach ciała jak brzuch, uda, dlatego
Power Combo jest tak bardzo propagowany przez kobiety. Przy regularnym stosowaniu modeluje i wyszczupla sylwetkę w problematycznych dla Pań miejscach, oraz widocznie redukuje niechciany, nagromadzony pod skórą cellulit.

Power Combo

Czym jest Trening Power Combo?

Power Combo to tak naprawdę bardzo obciążający fizycznie nasz organizm trening i nie będą mogły brać udziału w nim osoby, które dopiero, co zaczęły przygodę z ćwiczeniami. To nie trening dla amatorów ani osób, które nie znają wydajności swego ciała, dlatego, że to dosyć mordercze wyzwanie, które trwa 60 minut i nie jest odpowiednim zestawem dla
każdej osoby. Trening ma na celu poprawić metabolizm, wydolność organizmu oraz rzeźbę ciała. Ten trening jest dla tych, którzy marzą o płaskim wyrzeźbionym brzuchu, o szczuplejszych udach są zdecydowani na poprawę ogólnej kondycji fizycznej oraz uelastycznieniu mięśni i dobrym krążeniu krwi. Ćwiczenia, jakie występują w Power Combo to między innymi-pompki, przysiady, unoszenie nóg, nożyce, rowerek, deska, burpees i wypady nóg. Można z powodzeniem stosować też sprzęt jak ciężarki, piłki
i kettlebell. Podczas Treningu Power Combo należy również pamiętać, że organizm traci dużo wody, dlatego należy mieć w pogotowiu wodę mineralną i na bieżąco uzupełniać płyny.

Power Combo a dieta?

Oczywiście by zwiększyć efekty Treningu Power Combo niezbędna jest odpowiednia dieta, która będzie zawierała odpowiednią ilość białka, węglowodanów i tłuszczy, które są nam potrzebne, na co dzień, by dostarczyć organizmowi odpowiednią porcję energii i
siły do ćwiczeń.

Trening Power Combo to dobry sposób na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz na ujędrnienie i wymodelowanie naszej sylwetki. Dzięki stałym i regularnym ćwiczeniom Power Combo ciało staje się bardziej ukrwione a sylwetka szczuplejsza.

Czy Trening Power Combo jest dla mnie?

Jeśli masz wątpliwości czy powinnaś wybrać się na taki trening,  skonsultuj swoje obawy z wykwalifikowanym trenerem personalnym,  które podpowie Ci jak najlepiej przygotować się do tego typu obciążających organizm ćwiczeń fizycznych.  Należy pamiętać, że ćwiczeniach Przede wszystkim chodzi o nasze zdrowie i dobre samopoczucie.  Przetrenowanie organizmu nie prowadzi do niczego dobrego –  nabawimy się bolesnych zakwasów,  Lub co gorsza kontuzji,  która na długo można wykluczyć z uprawiania sportów.

Warto również pamiętać przed każdym treningiem Power Combo  o przeprowadzeniu odpowiedniej rozgrzewki,  które rozgrzeję mięśnie i przygotuje je do wzmożonego wysiłku.

 

Jeśli trening sprawia nam ból lub  mamy problem z kondycją Na zajęciach,  to znaczy, że organizm daje nam znać, że ten trening jest za intensywny i powinniśmy zwolnić. Zawsze należy słuchać, co podpowiada nam nasze ciało. Spokojnie przygotujmy organizm podczas lżejszych ćwiczeń fitness do wzmożonego wysiłku  i spróbujemy za jakiś czas jeszcze raz!

 

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ