Nike Air VaporMax – doskonałe buty do biegania i codziennego użytku!

0
2847

Marki Nike nie trzeba reklamować, chętnie korzystają z niej sportowcy oraz gwiazdy olimpijskie na całym świecie. Marka doceniana jest przez osoby żyjące na wszystkich kontynentach. Odznacza się produkcją towarów o wysokiej jakości, tworzonych z profesjonalnych materiałów o dużej trwałości i funkcjonalności.

Marka Nike została wykreowana przez amerykańskie przedsiębiorstwo, które jest uznawane za jedno z największych na świecie producentów obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych. Zostało założone w 1964 w Washington County przez przez Billa Bowermana i Philipa Knighta. Nazwa odwołuje się do greckiej bogini Nike.

W sklepach Nike znajdziemy między innymi sportową odzież, obuwie, dodatki, a także różnego rodzaju akcesoria sportowe. Szczególnie doceniane są buty marki Nike, które chętnie noszą dzieci, młodzież, a także osoby starsze. Obuwie Nike pojawia się na rynku w różnych seriach np. Nike Air Max. Buty tworzone są przez specjalistów znających potrzeby każdego klienta. Inne rodzaje obuwia Nike polecane są osobom trenującym lekkoatletykę, bieganie i przeróżne dyscypliny sportu, inne zaś dla aktywnych fizycznie na siłowni, a jeszcze inne do codziennego użytku.

Obecnie bardzo przełomowymi butami marki Nike, stały się buty Nike Air VaporMax. Ten model doceniają zarówno dzieci, młodzież, kobiety oraz mężczyźni. Należą do serii obuwia typu Air Max, które charakteryzują się poduszkami powietrznymi umieszczonymi w podeszwie buta.

Historia butów Nike Air VaporMax

Buty Nike VaporMax powstały w wyniku licznych prac i prób specjalistów, znających się na potrzebach osób ceniących wygodę podczas uprawiania sportu oraz prowadzenia codziennego trybu życia. Po długoterminowej pracy nad butami uzyskano w efekcie końcowym obuwie o doskonałej jakości, które łączy w sobie wytrzymałość, stabilność oraz amortyzację. Ten model kierowany jest do dzieci, młodzieży i osób starszych, które chcą odczuwać duży komfort podczas wykonywania wysiłku fizycznego oraz chodzenia.

Nike VaporMax to nie tylko gwarancja wygody, ale również możliwość posiadania modnych i ładnie prezentujących się butów. Charakteryzują się one odpowiednią grubością podeszwy oraz dokładnie dopasowanym kształtem buta do stopy.

Pracę nad butami VaporMax rozpoczęły się od połączenia nowoczesnej podeszwy z cholewką z butów Lunar Racer 1. Tak stworzony pierwowzór został przetestowany przez wielu biegaczy zamieszkujących różne kontynenty. Dzięki temu obuwie przetestowano w każdych warunkach pogodowych, na różnych powierzchniach i w odmiennych klimatach. Efektem końcowym badań było jednogłośne potwierdzenie, że obuwie Nike VaporMax doskonale amortyzuje różnego rodzaju przeszkody i precyzyjnie przylega do stopy.

Obuwie Nike Air VaporMax – charakterystyka

Buty odznaczają się specjalną i niezawodną cholewką, która została wykonana z przędzy zwanej Flyknit. Charakteryzuje się na dużą lekkością i przewiewnością, a więc świetnie sprawdza się przy dużym wysiłku fizycznym i podczas wysokich temperatur. Dodatkowo podeszwa jest elastyczna i umożliwia prawidłowe wykonywanie ruchów stopami podczas chodzenia i biegania. Buty VaporMax nie ograniczają ruchów, a jednocześnie doskonale chronią stopę przed kontuzjami. Dodatkowo obuwie jest pokryte warstwą Fuse wokół noska oraz po bokach, począwszy od wysokości wiązania aż do okolic pięty. Powłoka Fuse sprawia, że but po założeniu na stopę dokładnie dopasowuje się do jej kształtu i dobrze przylega.

Model butów Nike VaporMax występuje w jednakowej kolorystyce dostępnej dla kobiet i mężczyzn (unisex). Takie rozwiązanie daje wiele korzyści dla użytkowników obuwia, a także sprawia, że buty są lepiej promowane i rozpoznawalne. Więcej informacji odnośnie obuwia i odzieży marki Nike można znaleźć na kixpoint.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ