Pieczarki najlepszej jakości

Firma Grzybmar założona została w 2000 roku w miejscu Wielichowo. Od początku powstania przedsiębiorstwa stawiamy na najwyższą jakość oraz zadowolenie naszych klientów. W ciągu tych kilkunastu lat rozwinęliśmy naszą firmę i eksportujemy tygodniowo około 180 ton grzybów. Stawiamy na pełne zadowolenie naszych klientów.

W naszej ofercie znajdują się m.in. pieczarki charakteryzujące się najwyższą klasą. Dodatkowo zajmujemy się sprzedażą grzybów shiitake, które powoli zdobywają popularność na naszym rynku oraz popularnego i dobrze znanego wszystkim boczniaka. W firmie wykorzystujemy urządzenia najwyższej klasy, które zapewniają nam zmaksymalizowaną produkcję przy redukcji odpadów i zakażeń. Zdobyte w ciągu ostatnich lat doświadczenie procentuje w postaci stale rosnącej oferty oraz nowym kontaktom biznesowym.

Uprawa grzybów to nie tylko biznes, do tego trzeba mieć pasję, której nam oraz naszym pracownikom nigdy nie brakowało. W naszej firmie czuwamy nad całym procesem produkcji, począwszy od uprawy, poprzez sortowanie, przechowywanie, paczkowanie a na dostawie do klienta kończąc. Dysponujemy nowoczesnymi samochodami ciężarowymi do przewozu produktów w ściśle określonych temperaturach. Sprawia to, że nasze grzyby zachowują doskonałą jakość i zadowolą nawet najbardziej wybrednych oraz wymagających klientów. Grzyby są bardzo wymagającym produktem, a my mamy wszystkie niezbędne do ich eksportu urządzenia oraz bogate doświadczenie zdobyte w ciągu wielu lat działalności.

Klienci w naszej ofercie znajdą pieczarkę w różnych rozmiarach pakowaną w skrzynki plastikowe oraz tacki. Dostarczamy do naszych klientów pieczarkę białą oraz brązową, która utrzymuje najwyższą jakość oraz przystępne ceny. Warto także wspomnieć, że zajmujemy się także eksportem szparagów pakowanych w pęczki oraz skrzynki. Klienci cenią sobie w nas fachową obsługę oraz niezwykłą terminowość realizacji zamówień. Szybka dostawa oraz wysoka jakość oferowanych produktów jest dla nas priorytetem, co sprawia, że stale zwiększa się ilość naszych zadowolonych klientów, a my możemy podnosić standardy produkcji oraz poprawiać jakość naszych grzybów.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z firmą o wieloletnim stażu oraz nieposzlakowanej opinii, to zapraszamy do kontaktu oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której umieszczone zostały szczegółowe informacje dotyczące naszej oferty – http://www.grzybmar.pl/. Zapewniamy najlepszej jakości grzyby oraz samodzielnie zajmujemy się ich transportem do klienta. Zapraszamy serdecznie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ