Od pośladków idealnych dzieli Cię … 5 kroków!

Banalnie prosta droga do pięknych i wyjątkowych pośladków.

 

Piękne zgrabne i okrągłe,  a przede wszystkim i jędrne.  każda kobieta marzy o takich pośladkach. Większość państw które mogą pochwalić się perfekcyjnym pośladkami,  i wygląd przede wszystkim zawdzięcza specjalnej diecie oraz systematycznemu wykonywaniu ćwiczeń fizycznych. Twoja pupa też może wyglądać jak  z okładki Magazynu fitness.

Od pośladków idealnych dzieli Cię … 5 kroków!

warto zapamiętać że  piękne pośladki przede wszystkim robi się w kuchni,  ponieważ nawet najbardziej skuteczne ćwiczenia modelujące w żadnym stopniu nie  poprawią wyglądu naszej pupy,  jeśli będzie się na nich znajdować widoczna nieestetyczna warstwa zbędnej tkanki tłuszczowej.  trenerzy personalni są zgodni.  w takich przypadkach zalecają przede wszystkim włączenie do ćwiczeń  siłowych również ćwiczeń kardio,  które będą podstawowym narzędziem do walki ze zbędną tkankę tłuszczową  a przyśpieszony metabolizm  Szybko poradzić sobie z uporczywym cellulitem.

 

Gotowa? Do dzieła!

Ćwiczenie nr 1

 

Stań w lekkim rozkroku, Na lekko ugiętych kolanach Przenieś  swój ciężar ciała do przodu, opierając dłonie na kolanie prawej nogi wysuniętej do przodu. Mocno napinając pośladek wypchnij lewą nogę w tył unosząc ją na wysokość bioder. W trakcie unoszenia nogi wykonaj wdech. Utrzymaj tę pozycję przez 1-2 sekundy, a następnie, wykonując wydech powoli wróć do pozycji wyjściowej. Po wykonaniu zaplanowanej liczby powtórzeń lewą nogą powtórz ćwiczenie prawą.

 

Ćwiczenie nr 2

Klęknij obunóż, podeprzyj tułów na ramionach, dłonie ustaw na szerokość barków. Napnij mięśnie nóg i unieś zgiętą w kolanie prawą nogę w górę kierując piętę do sufitu. W trakcie unoszenia nogi wykonaj wdech. Utrzymaj tę pozycję przez 1-2 sekundy, a następnie powoli wróć do pozycji wyjściowej wykonując wydech. To samo powtórz dla drugiej nogi.

Ćwiczenie nr 3

 

Klęknij obunóż, podeprzyj tułów na ramionach, dłonie ustaw na szerokość barków. Napnij mięśnie nóg i unieś zgiętą w kolanie prawą nogę w bok na zewnątrz. W trakcie unoszenia nogi wykonaj wdech. Utrzymaj tę pozycję przez 1-2 sekundy, a następnie wykonując wydech powoli wróć do pozycji wyjściowej. To samo powtórz dla drugiej nogi.

 

Ćwiczenie nr 4

Połóż się na brzuchu, czoło oprzyj na dłoniach splecionych przed sobą. Nogi trzymaj w delikatnym rozkroku, stopy oprzyj na palcach. Napinając pośladki unieś obie nogi proste w kolanach w górę. Podczas unoszenia nóg wykonaj wdech. Wykonując wydech powoli wróć do pozycji wyjściowej.

 

Ćwiczenie nr 5

Połóż się na brzuchu, czoło oprzyj na dłoniach splecionych przed sobą. Zegnij nogi w kolanach pod kątem prostym. Napinając pośladki unieś obie nogi zgięte w kolanach w górę. Podczas unoszenia nóg wykonaj wdech. Wykonując wydech powoli wróć do pozycji wyjściowej.

 

  1. Pamiętaj o odpoczynku!

Pupa to przede wszystkim mięśnie,  które możemy rozbudować dzięki ćwiczeniom i odpowiedniej diecie.  w przeciwieństwie do wyglądu piersi który składają się przede wszystkim z tkanki tłuszczowej,  pośladki możemy wymodelować bez ingerencji chirurga.  pamiętajmy również  że mięśnie pośladkowe, jak każde mięśnie ludzkiego organizmu,  tak samo męczą się i potrzebują  czasu na odpoczynek i regenerację. Dlatego też wskazane jest, by nie wykonywać ćwiczeń na tę partię ciała na następujących po sobie treningach, Zwłaszcza kiedy nie są one oddzielone od siebie przerwą  regeneracyjną.

 

Pośladek w kuchni

 

Należy pamiętać również że poza ćwiczeniami pośladki robimy w kuchni.  Aby zniwelować nadmiar tkanki tłuszczowej w tym rejonie powinniśmy jeść dużo warzyw i owoców,  chudego nabiału  oraz białego mięsa.  ogólnie dieta powinna opierać się o spożywanie produktów nieprzetworzonych i dobrej jakości.  nie możemy jeść fast foodów i jeśli chcemy mieć zgrabne pośladki.

 

Kosmetyczni pomocnicy

 

w walce o piękną pupę mogą nas również kosmetyki.  Wybierz balsamy ujędrniające i rozbijające tkankę tłuszczową.  regularnie używaj peelingów,  zwłaszcza z kofeiną  i innymi ekstraktami pobudzającym i spalanie tkanki tłuszczowej.

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ