Mój pierwszy tatuaż – najbardziej popularne cytaty

Tatuaże są niezwykle kontrowersyjne.  Dla jednych brzydkie szpecące znaczki na ciele,  na innych życiowa pasja upamiętnienie ważnych momentów, Cytaty  lub symbole o szczególnym znaczeniu.  Niezależnie od tego Po której stronie znajduje się nasze zdanie, ciężko nie zgodzić się z faktem że decyzja,  Jaki kształt czy wzór powinien mieć nasz tatuaż jest niezwykle istotna.  dzieje się tak dlatego ponieważ tatuaż zostaje z nami na lata,  a w perspektywie nawet do końca życia.  szczególnie więc tatuaże wykonane w formie napisów i cytatów,  powinniśmy bardzo dobrze przemyśleć.  ponieważ właśnie takie tatuaże najbardziej przyciągają wzrok.

 

 nie tylko kobieta zmienną jest

 

ogólnie z natury ludzie są bardzo przystosowani do zmian.  bardzo często z biegiem czasu zmieniamy nasze opinie poglądy zmieniają się nasze ulubione książki,  film czy  cytaty,  i życiowe motto.  te ostatnie są  w świecie tatuażu bardzo wyjątkowe. Jeśli chcemy na ciele posiadać tekst,  powinniśmy go bardzo starannie zaplanować i wygrać.  Najlepiej żeby cię to był dość neutralny i niepotrzebnie nie prowokował,  ponieważ musimy pamiętać że nie będzie cieszył jedynie naszego wzroku ale również naszego przyszłego pracodawcy, męża lub dziecka.

 

 Trendy

 

wśród fanów tatuażu bez wątpienia jednym z najbardziej cieszących się popularnością wzorów z pewnością są imiona oraz daty. Taki tatuaż najczęściej noszone są na plecach bądź rękach.  bardzo często mają  znaczenie symboliczne, Ponieważ nawiązują na przykład do daty narodzin dziecka lub ślubu.  nieco gorzej jest jednak kiedy zdecydujemy się już nawet tatuowanie imienia chłopaka lub dziewczyny czy daty rozpoczęcia związku.  nawet nie znając najczarniejsze scenariusze, można z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić  że taki związek ma bardzo duże szanse na to aby kiedyś się zakończyć.  tatuaż natomiast z nami zostanie  i przeżyję z nami kolejne relacje..

 

Kolejny mnie przemijającym trendem tytułowym sentencje w języku łacińskim.  pierwsze miejsce wśród niech zajmuje już dosyć wyświechtany napis Per aspera ad astra” ( łac. „przez trudy do gwiazd”). Częstym widokiem są też cytaty „Carpe diem” (łac. „chwytaj dzień”) czy „Non omnis moriar” (łac. „nie wszystko umiera”). Dlatego decydując się na taki tatuaż musimy najpierw pamiętać o dokładnym sprawdzeniu poprawnej pisowni danego zwrotu  lub  przysłowia.  nikt nie chciałby do końca życia nosić literówki na własnym ciele.

Mój pierwszy tatuaż – najbardziej popularne cytaty

oprócz popularnych sentencji łacińskich,  niezmiennie popularne są oczywiście  również te po angielsku.  wśród tych z kolei rekordy popularności biją zdania: „Keep smiling” (ang. „uśmiechaj się”) „Don’t worry be happy” (ang. „nie martw się, bądź szczęśliwy”) oraz „Never lose hope” (ang. „nigdy nie trać nadziei”). Jeśli chodzi o angielskie cytaty tutaj możemy trochę bardziej poszaleć,  są one o wiele bardziej ogólnodostępne. możemy na przykład wykorzystać słowa ulubionej piosenki Czy tekst wiersza.

 

W naszych czasach czasach nieocenioną pomocą w wyborze wymarzonego wzory tatuażu będzie oczywiście internet.  Jeśli jednak po przejrzeniu kilkunastu witryn internetowych nadal nie jesteśmy pewni jaki wzór powinniśmy sobie wytatuować może jest to znak że z takim obrazkiem na  ciele należy jeszcze się trochę wstrzymać.

 

Niezwykle modne są również tatuaże minimalistyczne,  składające się z piktogramu,  lub słowa,  takie jak na przykład serduszko,  kropki,  gwiazdki,  symbol nieskończoności. Decydując się na tatuaż musimy wybrać jakie będzie miał dla nas znaczenie.  jeśli zdecydujemy się wybrać tatuaż o podtekście osobistym Z pewnością będziemy z niego bardziej zadowoleni i będziemy go dłużej nosić z dumą niż coś co Po pewnym czasie może nam się po prostu znudzić.

Niechciane lub nieudane tatuaże zawsze można usunąć należy jednak pamiętać ,  że jest to dosyć kosztowny zabieg, A skóra po jego wykonaniu może już nie wyglądać tak jak wcześniej. Trudniej również usuwać tatuaże kolorowe niż wykonane czarnym atramentem.  wiąże się to z większą ilością wprowadzonego pod skórą  barwnika

 

 

[Głosów:1    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ