wibratory dla par

Gdy między dwojgiem ludzi iskrzy,  wtedy bardzo łatwo o satysfakcjonujące i intymne zbliżenie.  dla pary wspólne odkrywanie tego co ich podnieca i rozgrzewa do czerwoności będzie jednym z najprzyjemniejszych i najbardziej naturalnych aspektów rozwijającego się uczucia.  Natomiast w przypadku par zakochanych Po dłuższym stażu związku często pojawia się potrzeba urozmaicenia przykurzonej strefy seksualnej.  Przydadzą się do tego z pewnością między innymi wibratory dla par.  Spójrzcie jakie  gadżety przygotowali dla was producenci erotycznych nowości.

wibratory dla par

Rozkosz w kolorze blue – ergonomiczny wibrator We Vibe Sync

 

To niewielki dopasowujący się do kształtu ciała wibrator dla par przyjemny dla oka niebieskim kolorze.  We Vibe Sync  z pewnością sprawdzi się podczas igraszek w łóżku w sypialni,  jednak możemy go również zabrać do wanny lub pod prysznic.  Dzięki ergonomicznym kształtowi dostarczy pan wiele przyjemności.  nowoczesne i niepozorny jak nawigator Design to jednak nie jest wszystko.  ten zgrabny Gadżet  Jest innowacyjnym urządzeniem,  które można połączyć za pomocą aplikacji w telefonie i zdalnie sterować smartfonem.  zakochani mają w nim do wyboru różne rodzaje wibracji, których jest aż 10.  Intensywność i rodzaj doznań można zmieniać za pośrednictwem pilota bądź ustawień aplikacji.

 

Efekty świetlne, które rozpalają zmysły. Wibrator ze światełkiem LED

 

Uprawianie miłości po ciemku nie daje zwykle  tyle przyjemności,  co igraszki  Przy zapalonej nastrojowej lampce.  sami producenci gadżetów erotycznych doskonale zdaję sobie z tego sprawę.  z myślą o potrzebach zarówno kobiet jak i mężczyzn,  przygotowali ten oto wibrator dla par Zini 2 in 1 Deux.  wibrator ten światło LED.  co ciekawe jest również to że można go używać w zależności od naszych preferencji i nastroju.  z powodzeniem sprawdzi się dla pary,  jednak po odłączeniu elementów przeznaczonego dla kobiet, można go również używać Solo.

 

Picabong Mahana – poręczny i dyskretny wibrator dla niej i dla niego

 

Oczekujesz zupełnie nowych doznań które wprowadzą twoje życie seksualne na nowy poziom?  Sięgnij po wibrator Picabong Mahana.  ten mały gadżet nie tylko zapewnić cichą i dyskretną pracę,  ale urządzenie działa na baterie typu  AAA,  Dzięki czemu możemy zapomnieć o konieczności używania ładowarek.  Elegancka, zmysłowa czarna kolorystyka rozbudza wyobraźnię używających ją par  i udowadnia, że zabawki seksualne również mogą prezentować wysoki poziom estetyki.

 

Lelo Tara Black – nowoczesny design dla dynamicznych i aktywnych par

 

Jeśli uwielbiacie Intensywną jazdę bez trzymanki i dużą satysfakcję seksualną sprawia Wam przede wszystkim głęboka penetracja, możecie wybrać wibrator Lelo Tara Black o 6 ustawieniach  wibracji. Na uwagę zasługuje też  bardzo interesujący, nowoczesny design. Dzięki niemu, ten wibrator, nawet pozostawiony na nocnym stoliku, nie będzie wzbudzał dziwnych skojarzeń u postronnych osób. Patrząc na niego, trudno tak naprawdę domyślić się, do czego rzeczywiście ten gadżet służy. Ten ekskluzywny wibrator zrywa też skojarzenia z mitem, który twierdzi, że wszystkie gadżety erotyczne muszą prezentować się kiczowato i przaśnie, albo być karykaturalne.

 

W obu wymienionych przypadkach zarówno par  eksperymentujących  z gadżetami erotycznymi na wczesnym etapie związku,  jak i tych które po wibratory sięgną poprzez znudzenie dotychczasowym życiem,  a w zasadzie  powód sięgnięcia po nie jest taki sam:  ciekawość i chęć spróbowania nowości.  wibratory dla par zrywają z mitem,  jakoby te gadżety były przeznaczone wyłącznie do  zabaw Solo.  nowoczesne gadżety są zaprojektowane w ten sposób,  aby dostarczyć jak największej przyjemności obojgu partnerów. To pomoże rozwiać nudę nawet w związku z wieloletnim stażem,  dzięki czemu na nowo odkryjemy przyjemność płynącą z seksu,  i dalej będziemy mogli cieszyć się nią z naszym ulubionym partnerem.

Odrzućmy więc na chwilę na bok tabu i uprzedzenia i sięgnijmy po  wibratory dla par.

 

 

[Głosów:1    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ