Większość z nas chce cieszyć się zdrowiem i zgrabną sylwetką. Niestety stres i życie w ciągłym pośpiechu często sprawiają, że sięgamy po niezdrowe przekąski, fast food i nie zwracamy uwagi na to, co znajduje się na talerzu. Co zrobić, aby schudnąć bez konieczności codziennego obliczania kaloryczności posiłków?

Na czym polega catering dietetyczny

Catering dietetyczny to usługa, dzięki której codziennie dostajemy zestaw pełnowartościowych posiłków. Chcąc zamówić dietę pudełkową musimy wypełnić formularz, gdzie zamieszczamy informacje o chorobach, alergiach, upodobaniach kulinarnych, kaloryczności i ilości posiłków. Z cateringu dietetycznego może skorzystać każdy bez względu na płeć, aktywność fizyczną czy zapotrzebowanie kaloryczne.

Dieta pudełkowa sposobem na niechciane kilogramy

Osoby chcące zgubić kilka kilogramów często nie potrafią sobie poradzić samodzielnie. Chcąc pomóc takim osobom niektóre firmy cateringowe wprowadziły do swoich ofert usługę cateringu dietetycznego. Wybierając dietę pudełkową od firmy Dietykieta, nie dość, że codziennie będziemy otrzymywać zestaw 4 lub 5 pełnowartościowych posiłków, to również możemy skorzystać z pomocy dietetyka klinicznego. Warto zasięgnąć porady specjalisty, jeśli nie potrafimy sami obliczyć naszego dziennego zapotrzebowanie kalorycznego, mamy wątpliwości co do wyboru diety lub inny problem dotyczący odżywiania.

Zalety cateringu dietetycznego

Catering dietetyczny wrocław ma wiele zalet. Wiele osób z chęcią korzysta z tej usługi. Odżywiając się z Dietykietą mamy gwarancję dostania zestawu pełnowartościowych posiłków na cały dzień. Sami decydujemy o kaloryczności diety (1300-3100 kcal), jej rodzaju oraz dodatkowych modyfikacjach. Możemy wybrać jedną z czterech diet: paleo, południowa, bez ryb lub wegetariańska. Mamy również opcję wykluczenia z diety różnych produktów oraz możliwość wzbogacenia jej o dodatkowy posiłek. Zaletą diety cateringowej jest wyrobienie nawyku regularnego spożywania posiłków, co jest bardzo ważne przy odchudzaniu. Dieta pudełkowa od Dietykiety to dobry sposób na zdrowe i smaczne odżywianie, a dzięki urozmaiceniu diety dostarczymy organizmowi wszystkich niezbędnych składników.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ