healthy eyes

Nieprzespana noc, wieczór przepłakany z powodu zerwania z chłopakiem, zmęczenie, stres i przepracowanie- to wszystko powoduje, że nasze oczy są podpuchnięte, zmęczone i pozbawione blasku. Nie martw się! Są proste sposoby na szybkie pozbycie się worków pod oczami.

Pierwszy z nich i zdecydowanie najskuteczniejszy to zimno. Weź kostkę lodu, zawiń w chusteczkę i masuj delikatnie okolice każdego oka przez około minutę. Następnie opłucz twarz zimną wodą i poleż chwilę z zamkniętymi oczyma. Po 10 minutach powtórz cały zabieg jeszcze raz. Twoje oczy poczują się znacznie lepiej, opuchlizna zdecydowanie się zmniejszy, zniknie też zaczerwienienie oczu. Jeśli nie masz kostek lodu, to weź dwie łyżeczki od herbaty i włóż na 5 minut do zamrażalnika, a następnie przykładaj je w newralgicznym miejscu poniżej oka przez około minutę. Tutaj również zrób 10 minut przerwy i powtórz zabieg.

Drugim również bardzo skutecznym sposobem na podpuchnięte oczy są okłady z herbaty. Zrób mocny napar z czarnej lub zielonej herbaty. Ostudź herbatę i nasącz naparem waciki kosmetyczne. Połóż je na 10 minut na zamknięte powieki, tak aby przykrywały również nieestetyczne worki pod oczami. Po 30 minutach powtórz zabieg. Zobaczysz zdecydowaną poprawę. Nie tylko zniknie opuchlizna i zmniejszą się cienie pod oczami, ale także poprawi się nieco ostrość widzenia, a oczy będą odświeżone i wypoczęte.

Warto wypróbować te domowe, niezawodne i szybkie metody na poprawę wyglądu oczu, a co za tym idzie również samopoczucia.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBCAA i jego działanie
Następny artykułOdchudzanie z cateringiem dietetycznym

Pasjonatka zdrowego odżywiania, tak można opisać mnie w krótkim zdaniu. Swoją pasją do zdrowej żywności zaraziłam się od siostry 7 lat temu i od tamtej pory kultywuje ją wśród swoich znajomych i czytelników na blogu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ