Jak pomóc partnerowi

Brak ochoty na seks nie należy do jednostek chorobowych, jednak może być symptomem jakiegoś głębszego problemu zdrowotnego. W dzisiejszych czasach problemy z erekcją są bardzo powszechne, ale niestety bagatelizowane. Co zrobić, gdy partner odmawia współżycia?

Jakie mogą być przyczyny braku ochoty na seks?

Pośpiech, brak czasu na odpoczynek i nadmiar obowiązków to niestety znak naszych czasów. Partner często zasłania się właśnie tymi wymówkami? Być może rzeczywiście jest zbyt zmęczony, by myśleć o seksie. W takiej sytuacji warto pomyśleć o tym, aby go w jakiś sposób odciążyć — przejąć część jego obowiązków lub zadbać o to, aby wolny czas naprawdę sprzyjał regeneracji. Podniecenie partnera może wzrosnąć niemal natychmiast, gdy tylko nastąpią sprzyjające okoliczności — na przykład wspólna wyprawa do SPA, a potem nocleg w hotelu. To bardzo delikatny sposób na wzniecenie ognia w związku, bez konieczności poruszania drażliwego tematu braku erekcji lub przedwczesnego wytrysku.

Co, jeśli te sposoby zawiodą?

Partnerka powinna zadbać o podniecenie partnera na różne znane jej sposoby, aby w ogóle móc stwierdzić, czy brak ochoty na współżycie wynika z kłopotów ze wzwodem, czy też z innych problemów. Warto pamiętać o tym, że brak chęci na seks może mieć wiele różnych przyczyn i dobrze jest stopniowo wykluczać niektóre z nich. Jeśli partner nie cierpi na choroby przewlekłe, nie ma problemów z używkami, a do tego relacje między wami są dobre i nie ma powodu sądzić, że unika zbliżeń, bo nie chce seksu z tą konkretną osobą, można pomyśleć o tym, aby zacząć stosować tabletki na potencję. To prosty i w większości przypadków bardzo skuteczny sposób, aby doraźnie pozbyć się kłopotu ze wzwodem i mieć długi, przyjemny oraz satysfakcjonujący seks.

Jak przekonać partnera, aby zaczął stosować tabletki na erekcję?

Męska erekcja to temat dość trudny, bo drażliwy dla panów. Kobiety, które mają ze swoimi partnerami bardzo swobodne, przyjacielskie relacje i rozmawiają z nimi o wszystkim, mogą spróbować szczerej rozmowy i zasugerować, że oboje bardzo zyskalibyście, gdyby mężczyzna postarał się o dłuższą i mocniejszą erekcję przy pomocy powszechnie dostępnych bez recepty środków, jak Maxon Forte. Można również pokusić się o pewien fortel, na przykład kładąc partnerowi na stoliku opakowanie takich tabletek. Z pewnością szybko zrozumie on aluzję i wówczas sam zainicjuje zbliżenie w dogodnym dla siebie czasie, wspomagając się tabletkami. Pomimo ich stosowania, warto jednak porozmawiać z partnerem o ewentualnych przyczynach problemów z erekcją i nakłonić go do zmiany trybu życia, która prawdopodobnie ma na to wpływ.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ