Dieta pudełkowa

W ostatnich latach zaobserwować można duży wzrost społecznej świadomości w kwestiach żywieniowych. Coraz więcej osób chce zadbać o swoją formę, lecz niektórym brakuje planu dietetycznego, bądź czasu na zdrowe gotowanie. Nie każdy wie, że najprostszym sposobem na dietę jest zamówienie gotowego planu żywieniowego. Czy istnieje jednak idealna dieta pudełkowa na odchudzanie? Czy warto decydować się na catering? Osoby poszukujące zdrowych rozwiązań żywieniowych nie zawsze wiedzą od czego właściwie zacząć.

Samodzielne przygotowywanie dietetycznych posiłków jest trudnym i czasochłonnym wyzwaniem. Dla niektórych zadanie to może okazać się wręcz niewykonalne, gdyż trudno pogodzić je z pracą, lub nauką. Nie każdy posiada także odpowiednią wiedzę w zakresie żywienia, która pozwala na skomponowanie zbilansowanych posiłków. Przed podjęciem diety warto skonsultować ją z profesjonalnym dietetykiem, dzięki czemu dowiemy się, w jaki sposób bezpiecznie zmienić tryb żywienia. Przy takiej zmianie dobrym pomysłem jest skorzystanie z pomocy osób doświadczonych. Doskonałym rozwiązaniem może być zatem catering dietetyczny. Pozwala on zadbać o odpowiednio zaplanowane wyżywienie bez wysiłku. Zyskujemy tym samym dobrą formę, świetne samopoczucie i oszczędzamy dużo czasu.

Rozwiązaniem takim jest dieta pudełkowa w Łodzi – hfood.pl. Na stronie internetowej odnaleźć można różnorodne typy diet:

 • lekka i szybko odchudzająca dieta Slim (1000-1500 kcal),
 • zdrowa i pozwalająca utrzymać dobrą formę dieta Fit (1800-2500 kcal), roślinna dieta Wege (1000-3000 kcal),
 • wzbogacona o ryby dieta roślinna Wege+Fish (1000-3000 kcal),
 • wysokobiałkowa dieta Sport (2500-4000 kcal),
 • wykluczająca gluten i laktozę dieta Gluten&Lactose Free (1000-3000 kcal),
 • 100% roślinna dieta Vegan (1000-2500 kcal)
  niskowęglowodanowa dieta Low Carb (1200-3000 kcal),
 • oczyszczający organizm z toksyn Detox Sokowy (1000 kcal),
 • spożywania w trybie 16/8 dieta Intermitent Fasting (1000-2500 kcal),
 • oparta o enzymy długowieczności dieta Anti Aging (1000-2000 kcal),
 • przeznaczona dla matek dieta Fit Mom (1800-2500 kcal),
 • pozwalająca zadbać o zdrowe żywienie dziecka dieta Fit Kid (1000 kcal),
 • lekkowstrawna dieta Care (1000-3000 kcal),
 • bazująca na owocach morza dieta Care Seafood (1000-3000 kcal),
 • przeznaczona dla osób chorujących na hashimoto i niedoczynność tarczycy dieta Hashimoto (1000-2500 kcal)
 • bazująca na surowych produktach dieta Raw Food (1200 kcal).

Codzienne menu składa się ze śniadania, II śniadania, obiadu, podwieczorka i kolacji. Istnieje możliwość dostosowania ilości kalorii do własnych potrzeb, a także określenia okresu trwania diety. Sami decydujemy także, czy posiłki dostarczane mają być tylko w tygodniu, czy również w weekendy. Do wyboru mamy dostawę w opakowaniu ekologicznym, co pozwala nam zadbać nie tylko o siebie, lecz także o planetę. Przedział cenowy za dzień wynosi od 45 do 91 PLN, w zależności od typu diety i jej zawartości kalorycznej. Catering dietetyczny Łódź obejmuje nie tylko samo miasto, lecz także jego okolice.

Dieta nigdy nie była taka prosta! Wystarczy odwiedzić stronę internetową hfood.pl, wybrać odpowiedni plan żywieniowy i złożyć zamówienie. Świeże posiłki są przygotowywane codziennie specjalnie dla Ciebie i dostarczane regularnie na Twój adres. Menu podawane jest na stronie internetowej serwisu z dwudniowym wyprzedzeniem. Różnorodność diet pozwoli każdemu na odnalezienie czegoś dla siebie. Warto zatem pozwolić sobie na wygodę w postaci gotowych i smacznych posiłków. Zamówienie złożyć można na stronie internetowej hfood.pl, telefonicznie dzwoniąc pod numer +48 796 714 094 , lub drogą mailową na adres biuro@hfood.pl.

Catering dietetyczny jest źródłem wielu korzyści. Już dziś pozwól sobie na tą wygodę i zadbaj o swoje zdrowie! Nie trać czasu na przygotowywanie skomplikowanych posiłków i pozwól się wyręczyć. Firma Healthy Food skomponuje dla Ciebie zdrowe i pyszne dania z pełnym uwzględnieniem Twoich preferencji. Idealna dieta pudełkowa na odchudzanie istnieje i czeka właśnie na Ciebie!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ