Chciałbyś móc cieszyć się pięknie wyglądającym uśmiechem? Skorzystaj z oferty Centrum Chirurgii i Estetyki Twarzy we Wrocławiu

Centrum chirurgii i estetyki twarzy w Wrocławiu cieszy się pozytywną opinią licznych klientów. Działa na rynku od wielu lat i pochwalić się może wieloma doskonale przeprowadzanymi operacjami i leczeniem twarzy oraz uśmiechu. Centrum zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów z różnych obszarów stomatologii i medycyny estetycznej. Pracownicy centrum chirurgii w Wrocławiu zajmują się kompleksowym podejściem do każdego problemu, z jakim przychodzi klient. Fachowo przeprowadzają operację szczęki, zgryzu i twarzy. Podejmują się leczenia problemów w kwestiach estetycznych i onkologicznych. Chciałbyś skorzystać z ich oferty? Już dziś umów się na konsultację z profesjonalnym specjalistą na chirurgiatwarzy.

Oferta Centrum Chirurgii i Estetyki Twarzy Wrocław

Centrum chirurgii i estetyki twarzy mieści się w nowocześnie urządzonym gabinecie we Wrocławiu. Główną specjalizacją zakładu jest leczenie implantologiczne, ortodontyczne oraz kompleksowa rekonstrukcja uśmiechu (stomatologia estetyczna i protetyka).

Specjaliści zatrudniani w gabinecie profesjonalnie zajmują się każdym klientem i chętnie służą pomocą w nagłych wypadkach. Oferują nie tylko chirurgię twarzy, ale również podejmują się upiększających zabiegów medycyny estetycznej. Doświadczony personel dobiera właściwą metodę leczenia dla każdego pacjenta indywidualnie. Gwarantuje bezstresowe i bezbolesne zabiegi wykorzystując przy tym innowacyjny sprzęt medyczny.

W ofercie centrum chirurgii i estetyki twarzy znajdziemy między innymi:

 •       chirurgię stomatologiczną
 •       chirurgię szczękowo-twarzową
 •       dermatochirurgię
 •       diagnostykę
 •       fizjoterapię
 •       endodoncję
 •       implantologię
 •       ortodoncję
 •       leczenie zachowawcze
 •       periodontologię
 •       profilaktykę
 •       protetykę i implantoprotetykę
 •       psychologię
 •       stomatologię estetyczną
 •       wybielanie

Wszystkie zabiegi wykonywane są w odpowiednio przygotowanych warunkach laboratoryjnych, przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu oraz niezbędnych narzędzi higienicznych. Nad całym procesem czuwają specjaliści z zakresu stomatologii i innych powiązanych dziedzin medycyny.

Chirurgiczne leczenie wad zgryzu

Centrum chirurgii i estetyki twarzy w Wrocławiu wielokrotnie wykonało fachowe i prawidłowo przeprowadzone operację wad zgryzu.  Do tego celu wykorzystuje nowoczesne technologie oraz niezbędną wiedzę, która pozwala na wybór właściwej i bezbolesnej metody leczenia dla każdego pacjenta.

Operacja wad zgryzu Wrocław przeprowadzana jest przez lekarzy specjalizujących się w chirurgii szczękowo-twarzowej oraz ortodoncji.  Wymaga postępowania wieloetapowego, którego początkiem jest konsultacja chirurgiczna. Podczas konsultacji pacjent poddawany jest diagnostyce, która umożliwia określić wady zgryzu konieczne do korekty. Podczas wizyty lekarz przedstawia sposoby leczenia, możliwe powikłania, a także udziela odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania.

Operacja wad zgryzu jest leczeniem przeprowadzanym przez doświadczonego ortodontę mającego dużą wiedzę i kwalifikację w leczeniu wad zgryzu wymagających operacji. Podczas operacji specjaliści skutecznie usuwają przesunięcia i zmiany w układzie kostnym z użyciem technologii 3D oraz wydrukowanych szablonów chirurgicznych. Zabieg wad zgryzu trwać może od 2 do 4 dni, w tym czasie pacjent jest pod najlepszą opieką i znajduję się w szpitalu. Cały proces rekonstrukcji odbywa się w znieczuleniu ogólnym, dzięki temu pacjent nie cierpi i nie musi się stresować. Po udanym zabiegu konieczne są wizyty kontrolne oraz właściwie dobrana rehabilitacja.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ