Zabiegi, które warto wykonać podczas jesieni

Jesienią Kiedy słońce nie grzeje już tak ostro jak latem jest najlepszym momentem na zadbanie o siebie i poprawę swojej urody.

Jakie zabiegi możemy wykonywać jesienią?

 

jest bardzo dużo zabiegów które możemy wykonywać jesienią.  sięgnijmy po takie po których nasza skóra jest delikatniejsza i wrażliwsza na działanie czynników zewnętrznych.

będzie to łatwiejsze jesienią ponieważ teraz jesteśmy w stanie lepiej ochronić naszą delikatną skórę niż latem,  kiedy Musimy chronić się przed palącym słońcem. W okresie jesiennym warto wybrać się do kosmetyczki aby skorzystać z całej gamy zabiegów w których nie powinniśmy  wykonywać w innych porach roku.

Zabiegi, które warto wykonać podczas jesieni

Poniżej przygotowaliśmy pięć propozycji pielęgnacyjnych zabiegów, którym warto poddać się o tej porze roku.

 

 mikrodermabrazja –  jest rodzajem peelingu.  inaczej jest to rodzaj mechanicznego złuszczania naskórka który przy pomocy specjalnych głowic ścieramy z powierzchnię twarzy.  w zależności od potrzeb możemy wykonać zarówno delikatną jak i głęboką mikrodermabrazją.  ten drugi wariant Wybierz wtedy jeśli masz na celu głęboką odnowę skóry lub chęć usunięcia posłonecznych przebarwień. Po zabiegu mikrodermabrazji skóra pozbawiona jest martwego naskórka,  przez to nasza skóra staje się bardzo delikatna i bardziej podatna na działanie szkodliwych zewnętrznych czynników. Pomimo faktu że taki zabieg wykonujemy jesienią Kiedy słońce nie świeci ostro nadal Musimy chronić skórę przed szkodliwymi promieniami słonecznymi dlatego Zastosuj krem z filtrem minimum 30 SPF po zabiegu mikrodermabrazji.

 

 peeling kwasami owocowymi – To szczególny rodzaj zabiegu. po jego wykonaniu skóra jest wyraźnie gładsza rozjaśniona a przebarwienia posłoneczne mniej widoczne. regularne wykonywanie  peeling kwasowy stymuluje skórę do produkcji kolagenu Czego efektem jest wygładzenie widocznych zmarszczek.   Zapamiętaj że po nim bardzo ważne jest nawilżanie ponieważ skóra poddana bilingowy z kwasów owocowych może się łuszczyć nawet przez cztery kolejne dni po wykonaniu zabiegu.  aby uzyskać jeszcze lepszy efekt należy kilkakrotnie powtórzyć zabieg w zależności od potrzeb.  Łuków wykwalifikowanej kosmetyczki w renomowanym salonie na pewno uzyskasz informacje jakie peelingi kwasowe będą najbardziej odpowiednie dla twojego typu cery oraz ile razy należy je wykonać,  aby uzyskać najbardziej pożądany efekt.

 

 depilacja laserowa – zabieg usuwania włosów laserem zawsze wykonuje się  jesienią.  nie należy przeprowadzać takich zabiegów latem ponieważ wtedy skóra jest opalona włoski są jaśniejsze i mniej widoczne.  Ponadto kiedy skóra jest wyraźnie bledsza zmniejsza się ryzyko poparzenia słoneczne jak również po samym zabiegu nie powinno się wystawiać skóry wydepilowane laserem na słońce.  Przed wykonaniem zabiegu depilacji laserowej  należy  odhodować włoski   o odpowiedniej długości.

 

Jeśli chodzi o mniejsze zabiegi upiększające warto w tym czasie pokusić się o głębokie oczyszczanie skóry, które powinno się robić raz na jakiś czas.  Takie głębokie oczyszczanie powoduje delikatne podrażnienie skóry jednak przy tym zabiegu Nie tracimy martwego naskórka jak w przypadku peelingów.

 

Zatem zamiast ubolewać nad jesienną  pluchą i nieprzyjemną aurą,  wykorzystaj ten szczególny okres na dogłębne oczyszczanie skóry likwidacja przebarwień depilację i odmłodzenie twarzy.  Zanim się obejrzysz znowu nadejdzie lato, podczas którego każdy będzie chciał wyglądać pięknie i młodo.  Przygotuj się, więc do następnego nadchodzącego sezonu,  aby przez cały kolejny rok cieszyć się pięknym i zdrowym wyglądem.

 

Pamiętajmy jednak, aby rodzaj zabiegów dobrać do rodzaju i potrzeb naszej skóry.  Wykwalifikowane kosmetolog z pewnością odpowie na nasze pytania,  rozwieje wszelkie wątpliwości  i poleci zabiegi, które będą najbardziej odpowiednie do pożądanych rezultatów.  Podczas jesieni możemy wykonać również dużo zabiegów odżywczych i ujędrniających na ciało.  Świetnie sprawdzą się również zabiegi rozbijające cellulit i ujędrniające problematyczne  partię ud i pośladków.  Dzięki temu będziesz piękna następnego lata.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ