Jakie ćwiczenia stosować na powiększanie biustu

Prawie każda kobieta marzy o pięknym zmysłowymi ponętnym biuście.  Obecnie rynek kosmetyczny zalewany jest medycznymi preparatami wszelkiego rodzaju olejkami tabletkami witaminami czy nawet sokami, które mają nam pomóc powiększyć piersi.  Czy jest to prawda?  Czy któryś z tych preparatów działa?

Oczywiście nie da się ukryć, że największą skuteczność, ale też największą cenę mają zabiegi medycyny estetycznej,  Czyli wszystko, co jest związane z plastyką i chirurgię plastyczną piersi.  Najbardziej skuteczne i z natychmiastowym efektem są oczywiście implanty.  Ale zanim zdecydujemy się na podjęcie tego kroku warto wypróbować coś zdecydowanie mniej inwazyjnego i tańszego.

 

W poniższym artykule pokażemy wam jak za niewielką kwotę, ale za to  okupione ogromną ilością determinacji  sprawdzone sposoby,  dzięki którym optycznie powiększyć i wizualnie podniesie cię swój biust na siłowni albo w domu.

Jakie ćwiczenia stosować na powiększanie biustu

 

 Pompki

 

Proste tradycyjne ćwiczenie znane chyba każdemu.  W każdej wersji zarówno pompki męskie, czyli wykonywane na palcach stopy i jak i pompki damskie wykonywane na kolanach,  będą tutaj również skuteczne.  Dla przypomnienia podamy Jak poprawnie należy wykonywać damską pompkę:

 

Połóż ręce wyprostowane na macie na Szerokość ramion.  Głowa ułożona w linii prostej powinno znajdować się nieco wyżej niż pośladki a pośladki wyżej niż kolana.  Delikatnie unieść płytki do góry tak, aby były pionowo skierowane do ziemi opierając się na dłoniach Opuść w dół to, ale nie Kładź się na matę powtarzaj ćwiczenie 15 powtórzeń po 3 serie na trening.

 

Jogin

 

Jest to ćwiczenie najczęściej wykonywane podczas treningów jogi.  Jest bardzo prosty wykonywać i można w zasadzie wszędzie nawet w pracy.  Znajdź chwilę dla siebie i usiądź wygodnie po turecku i mocno wyprostuj plecy.  Nasady lewego nadgarstka Ułóż na nas Adam prawego na wysokości klatki piersiowej następnie docisk i oba nadgarstki przez 6 sekund.  Po czym pójść i ćwiczenie powtarzaj jeszcze

 

Hantle ciężarki motylki wszystkie te przyrządy są bardzo pomocne w przypadku upiększania i ujędrniania naszego nawet niewielkiego biustu.

 

Dzięki ćwiczeniom wykonywanym z użyciem hantli możesz skutecznie powiększyć swoją klatkę piersiową.  Jednym z najprostszych i najskuteczniejszych ćwiczeń z użyciem hantli jest położenie się na macie z podkurczonymi nogami hantle trzymamy w lewej i prawej dłoni opuszczamy prostopadle do naszego ciała nie dotykając ziemi.  Trzymamy je kilka sekund i ponownie podnosimy przed siebie całe ćwiczenie powtarzamy w trzech seriach po 10 powtórzeń.

 

 spin doktor

 

Dla wszystkich fanów siłowni jest to jedno z najbardziej znanych ćwiczeń jeśli chodzi o rozbudowywanie naszej klatki piersiowej.  można je wykonywać dosłownie wszędzie ale tylko z pozoru wydaje się być łatwe.  aby poprawnie wykonać stanie w lekkim rozkroku tak aby stopy były rozstawiona na szerokość ramion.  wyciągnij przed siebie ręce najbardziej jak się da staraj się połączyć palce obu dłoni i jednocześnie wyciągaj obie ręce przed siebie.  tak przybraną pozycję Przytrzymaj przez minimum 10 sekund i powtórz.

 

 

Aby uzyskać pożądane efekty te ćwiczenia należy przede wszystkim wykonywać regularnie.  bez   systematyczności  na pewno nie utrzymamy pożądanych efektów.  dodatkowo musimy oczywiście uzbroić się w cierpliwość –  efekty ćwiczeń będą widoczne dopiero po kilku tygodniach stosowania.

 

Co jeszcze oprócz ćwiczeń?

 

 

Pamiętaj że oprócz ćwiczeń warto również wykonywać masaże wodne polegające na polewaniu klatki piersiowej naprzemiennym zimnym i gorącym prysznicem.  dodatkowo pomogą nam wszelkiej maści kremy peelingi czy inne nawilżające balsamy które z potęgują efekt napięcia i ujędrnienie skóry.  dzięki temu nasz biust zawsze będzie wyglądał na młody i zadbany

 

Pamiętajmy również o utrzymywaniu wyprostowanej sylwetki na co dzień.  dzięki temu prostemu trikowi nasz piec zawsze będzie wyglądał na uniesiony i jędrny.  dodatkowo utrzymywanie prostej sylwetki pomoże nam w osiągnięciu większej pewności siebie

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ