Este Synergy – płyn o bogatym składzie

Każdy z nas potrzebuje witamin i minerałów do prawidłowego funkcjonowania. Jednak składniki zawarte w zbilansowanej diecie nie zawsze wystarczają. Aby skóra pozostawała w dobrej kondycji, często potrzeba czegoś więcej. Płyn doustny Este Synergy może okazać się tym, czego poszukujesz.

Este Synergy – kolagen i jego rola

Kolagen to białko produkowane przez każdy organizm. Jest jednym z głównych składników tkanki łącznej – łączy ze sobą komórki, stanowiąc budulec skóry czy kości. Niestety – z wiekiem ubywa kolagenu, przez co cera staje się zwiotczała i pojawiają się na niej pierwsze zmarszczki. Na rynku znajdziemy mnóstwo kremów zawierających w składzie kolagen. Działanie kosmetyków opartych na bazie tego białka warto jednak wzmocnić suplementacją. Este Synergy to suplement diety w postaci płynu doustnego, który dostarczy odpowiednią ilość kolagenu. Picie tego odżywczego koktajlu powinno pozytywnie wpłynąć na kondycję cery.

Este Synergy płyn – co jeszcze znajduje się w składzie?

Chociaż kolagen stanowi podstawę wielu produktów odmładzających, Este Synergy płyn doustny zawiera jeszcze więcej składników odżywczych i witamin. W branży kosmetycznej równie często wykorzystuje się kwas hialuronowy. To związek głęboko nawilżający, który pozwala utrzymać skórę w naprawdę dobrej kondycji. W kremach występuje on zazwyczaj w formie kwasu małocząsteczkowego, ultramałocząsteczkowego oraz wielkocząsteczkowego. Este Synergy płyn doustny dostarcza witamin i odżywczych składników od wewnątrz. Możesz przekonać się o tym wchodząc na stronę https://estesynergy.com/. W Este Synergy znajdują się również witaminy C i E oraz cynk. Dzięki obecności biotyny, z przyjmowania suplementu skorzystają również włosy i paznokcie. Dbając o urodę, zyskasz większą pewność siebie i poczujesz się lepiej we własnej skórze.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ