Metod powiększania biustu jest doprawdy wiele, ale ostatnimi czasy niezwykle popularny stał się zabieg powiększania piersi własnym tłuszczem. Obiecujące efekty takie jak: naturalnie wyglądający biust, możliwość przywrócenia dawnej jędrności oraz brak ciała obcego w ciele, przyczyniają się do zyskiwania coraz większej sławy tej metody.

Przeszczep tkanki tłuszczowej, czyli wykorzystanie możliwości własnego ciała

Powiększanie ust, biustu, czy zredukowanie zmarszczek poprzez przeszczep tkanki tłuszczowej – http://www.lipoline.pl/lipofilling/przeszczep-tkanki-tluszczowej.html to najlepsza metoda chirurgii plastycznej, ponieważ daje naturalne efekty i jest dobrze tolerowana przez organizm. Pierwsza część zabiegu przypomina standardową liposukcję, z tą różnicą, że pobierana jest mniejsza ilość tkanki tłuszczowej. Tłuszcz do zabiegu pobiera się zazwyczaj z przyśrodkowych powierzchni ud i okolicy nadłonowej.

Powiększanie piersi to jeden z najpopularniejszych zabiegów chirurgii estetycznej. Powiększanie biustu tłuszczem jest znany również pod hasłem BEAULI. Zabieg ten przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym. Pierwszy etap tej metody to liposukcja, czyli pobranie komórek tłuszczowych. Następną czynnością jest przeszczep tłuszczu do piersi.

Naturalność na pierwszym miejscu

Głównym atutem wypełniania piersi własną tkanką jest ich niezwykła naturalność. Praktycznie nikt nie jest w stanie odróżnić ich od prawdziwego biustu. Coraz więcej kobiet decyduje się na powiększanie biustu tłuszczem, ponieważ piersi po zabiegu zawsze zachowują się naturalnie i już podczas pierwszej operacji, biust może zostać powiększony nawet o rozmiar. Jeśli pacjentka odczuwa potrzebę intensywniejszego powiększenia piersi, nic nie stoi na przeszkodzie, by zabieg po trzech miesiącach powtórzyć. Najnowsze metody pozwalają wyizolować nieuszkodzone adipocyty i komórki macierzyste ADSC. Dodatkowe wykorzystanie systemu BRAVA sprawiają, że przeżywalność komórek tłuszczowych znacznie wzrasta, a co za tym idzie, efekt powiększonych piersi utrzymuje się przez wiele lat.

O zaletach w ciągu dalszym

Kolejną zaletą zabiegu jest krótki okres rekonwalescencji. Do przeszczepu tłuszczu jest wykorzystywana własna tkanka tłuszczowa, więc pacjentek nie dotyczy obawa o reakcje alergiczne i immunologiczne. Również skóra zachowuje się naturalnie i nie twardnieje. Kolejnym plusem jest mała bolesność po zabiegu w porównaniu do metody powiększania piersi implantami. Nie można zapomnieć również o tym, że tłuszcz do zabiegu pobierany jest z okolic, w których najintensywniej się on zbiera. W związku z tym konieczne jest przeprowadzenie liposukcji, która modeluje sylwetkę.

Powiększanie biustu tłuszczem niesie za sobą wiele zalet. Nie tylko powiększa i ujędrnia piersi, ale również wyszczupla nogi i brzuch. Nic dziwnego, że cieszy się coraz większym zainteresowanie ze strony kobiet.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBezpłodność coraz częstsza
Następny artykułPeeling kawowy – na jakie partie ciała działa?

Pasjonatka zdrowego odżywiania, tak można opisać mnie w krótkim zdaniu. Swoją pasją do zdrowej żywności zaraziłam się od siostry 7 lat temu i od tamtej pory kultywuje ją wśród swoich znajomych i czytelników na blogu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ