W dzisiejszych czasach raz na jakiś czas warto wykonać bezpieczny i naturalny detoks, który pomoże oczyścić organizm z wszechobecnych w jedzeniu i otoczeniu toksyn mających negatywny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie.

Każdy organizm gromadzi toksyny – przy ich nadmiernej ilości i zaburzeniach funkcjonowania organizmu, należy się ich pozbyć. Trzeba najpierw jednak odpowiednio się przygotować.

Najlepiej zacząć oczyszczanie organizmu od diety owocowo-warzywnej i rezygnacji z kofeiny i innych używek. Taki początek powinien trwać 2-3 dni. Następnie można przejść na kuracje oczyszczające. Jest wiele rodzajów takich kuracji, lecz najczęściej bazują one na sokach owocowych lub warzywnych z dużą ilością błonnika i ziołach wspomagających oczyszczanie, takich jak pokrzywa lub czystek. Powszechne są też kefiry i produkty zbożowe. Skuteczne są także głodówki w połączeniu z dużą ilością płynów. W czasie oczyszczania  organizmu warto jest stosować lewatywę, która wspomoże cały ten proces. Potem, po paru dniach stopniowo można przechodzić z powrotem na produkty nabiałowe i chude mięso.

Detoksykacja organizmu jest skuteczna m.in. na problemy ze zmęczeniem, problemy skórne i dolegliwości żołądkowe. Więcej na temat oczyszczania organizmu możesz dowiedzieć w sklepie http://neera.pl oferującym sposób na smaczny i naturalny oraz skuteczny detoks organizmu dla każdego i bez nieprzyjemnych skutków ubocznych. 

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ